КОЛДРЕКС табл х 24 бр






- Наличност: В наличност
- Производител: OMEGA PHARMA
- Арт.номер: 45079
- Тегло: 0.20кг
КОЛДРЕКС табл х 24 бр от Аптеки Феникс
Колдрекс на Perrigo се използва за облекчаване на симптомите при настинка и грип - повишена температура, главоболие, болки при възпалено гърло, хрема, запушен нос, болка при синуит и мускулни болки.
Активни съставки:
Парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата);
Фенилефринов хидрохлорид - деконгестант, който предизвиква отбъбване на лигавицата на носа и синусите, помагайки да дишате по-леко;
Кофеин - действа като лек стимулант;
Терпин хидрат - експекторант (отхрачващо средство);
Аскорбинова киселина (витамин С) - обикновено се прилага при грип и възпалителни заболявания на горните дихателни пътища (настинки и грип), поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.
Прием:За деца над 12 години и възрастни: по 1 - 2 таблетки на всеки 4 - 6 часа при необходимост. Не приемайте повече от 8 таблетки за период от 24 часа. Да не се надвишава препоръчаната доза. Не приемайте по-дълго от 7 дни без консултация с лекар.
Начин на съхранение:Да се съхранява при температура под 25°C, на място, което е недостъпно за деца. Не използвайте след срока на годност, посочен върху опаковката.
Състав в 1 таблетка:Парацетамол 500 mg ● Кофеин 25 mg ● Фенилефринов хидрохлорид 5 mg ● Терпин хидрат 20 mg ● Аскорбинова киселина 30 mg ● Царевично нишесте ● Нишесте ● Талк ● Стеаринова киселина ● Повидон ● Калиев сорбат ● Натриев лаурилсулфат ● Сънсет жълто (Е110)
Опаковка: 24 таблетки
Начини на плащане:
· С кредитна или дебитна карта -
потребителя се прехвърля към системата за онлайн картови разплащания на Борика,
където въвежда данните за банковата си карта и извършва плащането. Всички
разходи по плащането се уреждат между банката картодържач /БОРИКА и
клиента.
ФАРМА ЛЕК АД не
съхранява каквато и да е информация на картодържателя, включително и номера на
картата, защото те са обработват само от Виртуалната система за разплащане на
посредниците.
· С наложен платеж „ПЛАЩАНЕ
ПРИ ДОСТАВКА“ (наложен платеж- при получаване на стоката от куриер.
Всички разходи по плащането се уреждат между куриера и клиента по
тарифата на куриера.При избран начин на плащане „ПЛАЩАНЕ ПРИ ДОСТАВКА“
(наложен платеж) потребителя заплаща поръчката на куриера в офис на куриера или
на адреса на потребителя в момента на доставката.
· По банка –
с платежно нареждане, в което се посочва номера и датата на поръчката.
Всички допълнителни
такси, начислени извън обявената от ФАРМА ЛЕК АД цена на стоките, формиращи
крайната стойност на поръчката по доставката и извършените плащания са обект на
договорни отношения между Потребителя и обслужващата го банка и куриерската
услуга .
Начини на доставка:
· До адрес, посочен от клиента с куриерска фирма Спиди
· До офис на куриерска фирма Спиди
· Доставка от куриер на ФАРМА ЛЕК АД, до адрес посочен
от клиента в рамките на гр. Плевен
· До адрес на избрана аптека ФЕНИКС .
ТАРИФА НА
ДОСТАВЧИЦИТЕ и ДОСТАВКИТЕ
· До адрес на избрана аптека ФЕНИКС извън град
Плевен, таксата е според тарифата на куриерската фирма. При избран
такъв начин на доставка, заплащането може да стане само с кредитна/дебитна
карта или по банков път.
· До адрес на избрана аптека ФЕНИКС в град Плевен,
доставката е БЕЗПЛАТНА
· Доставка от куриер на ФАРМА ЛЕК АД, до адрес посочен
от клиента в рамките на гр. Плевен, таксата за доставка е 3,00 лева (с включено
ДДС). За доставка от ФАРМА ЛЕК АД на поръчани продукти с обща стойност над
60,00 лева(с включено ДДС, доставката е БЕЗПЛАТНА и се поема
изцяло от ФАРМА ЛЕК АД.
· С куриер възможност за избор доставка до офис на
куриер или до посочен адрес.
Всеки куриер има
собствена тарифа, договорена с АПТЕКИ ФЕНИКС. За промени в тарифата на КУРИЕРА
,както и за други начисления от КУРИЕРА, ФАРМА ЛЕК АД не носи отговорност.
Сумата за
доставката по тарифата се определя от тегло, зона , място и срок на доставката.
В тарифата на СПИДИ такса гориво
е включена в цената, но начислява допълнително такса наложен платеж. Цената е с
ДДС.
Всички разходи по плащането се
уреждат между куриера и клиента по тарифата на куриера.
ТАРИФА НА КУРИЕРСКА ФИРМА СПИДИ
Куриер | Стойност на поръчката | Тегло | Цена доставка с ДДС |
---|---|---|---|
Безплатна доставка | Над 60 лв. | до 1 кг. | |
Безплатна доставка | Над 120 лв. | до 3 кг. | |
Безплатна доставка | Над 180 лв. | до 6 кг. | |
Куриер офис СПИДИ | до 3 кг. | 5.14 лв. | |
Куриер офис СПИДИ | до 6 кг. | 7.30 лв. | |
Куриер офис СПИДИ | до 10 кг. | 9.52 лв. | |
Куриер офис СПИДИ | до 20 кг. | 16.57 лв. | |
Куриер СПИДИ на посочен адрес | до 3 кг. | 7.76 лв. | |
Куриер СПИДИ на посочен адрес | до 6 кг. | 12.70 лв. | |
Куриер СПИДИ на посочен адрес | до 10 кг. | 14.66 лв. | |
Куриер СПИДИ на посочен адрес | до 20 кг. | 22.98 лв. |
ТАРИФА ЗА ДОСТАВКА НА ФАРМА ЛЕК АД, ЗА ТЕРИТОРИЯТА НА ГР. ПЛЕВЕН
Куриер | Стойност на поръчката | Цена доставка с ДДС |
---|---|---|
ФАРМА ЛЕК АД | до 60 лв. | 3.00 лв. |
ФАРМА ЛЕК АД | над 60 лв. | БЕЗПЛАТНО |
Защо да закупите КОЛДРЕКС табл х 24 бр от aptekifenix.bg
> Постоянни наличности
> Възможност за консултация за избран от Вас продукт