Меню
Количка

Топ продукти

БЕНАЛГИН табл x 20 бр
Топ продукт
Производител: TEVA PHARMACUETICAL Арт.номер: 316
Беналгин е комбиниран лекарствен продукт, чието действие се обуславя от действието на отделните му компоненти (метамизол, кофеин и витамин B1 (тиамин)). Метамизол притежава обезболяващо и температуропонижаващо действие. Кофеин стимулира централната нервна система и усилва действието на метамизол кат..
4.25 лв.
АНАЛГИН табл 500 мг x 20 бр
Топ продукт
Производител: SOPHARMA SOFIA Арт.номер: 13709
Aналгин® таблетки съдържа активното вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин® се използва за: повлияване на умерено до силно изразени болки от различен произход: главоболие, ..
2.25 лв.
АЦЕТИЗАЛ табл 500 мг x 20 бр АЦЕТИЗАЛ табл 500 мг x 20 бр
Топ продукт
Производител: TEVA PHARMACUETICAL Арт.номер: 12903
Acetysal е лекарствен продукт, който принадлежи към групата на противовъзпалителните средства (НСПВС). Притежава обезболяващо, противотемпературно и противовъзпалително действие.Ацетизал се прилага за лечение на възпалителни, простудни и други състояния, придружени с лека до..
2.10 лв.
АЦЕФЕИН табл x 10 бр АЦЕФЕИН табл x 10 бр
Топ продукт
Производител: TEVA PHARMACUETICAL Арт.номер: 18
Aceffein е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. В комбинацията противоболковото действие на отделните съставки се усилва и се намаляват страничните ефекти, поради използване на по-ниски дози на съставки..
4.40 лв.
БЕСТАРЕН табл 25 мг х 10 бр
Топ продукт
Производител: KERN PHARMA S.L. Арт.номер: 54520
Той се използва за лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея) и зъбобол. Предлага се в опаковка от 20 таблетки. Състав: Активното вещество е: 25 mg Декскетопрофен трометамолДругите съставки са: царевично нишесте, микрокристална целулоза..
5.55 лв.
ДОПЕЛХЕРЦ СИСТЕМ КОЛАГЕН 11000 + Куркума + Джинджифил фл х 30 бр
Топ продукт -10 %
Производител: QUEISSER PHARMA Арт.номер: 57608
Колагенът е най-разпространеният протеин в човешкото тяло. Той е основен компонент на съединителната тъкан и е важен за:Еластичността, подвижността и здравината на ставите и сухожилиятаНормалното функциониране на мускулите и кръвоносните съдовеДоброто състояние на костите Колагеновата молекула е изг..
67.04 лв. 74.49 лв.
ДОПЕЛХЕРЦ СИСТЕМ КОЛАГЕН BEAUTY фл 25 мл х 30 бр
Топ продукт -10 %
Производител: QUEISSER PHARMA Арт.номер: 53462
Допелхерц систем Колаген Бюти е специално разработена комбинация от колагенови пептиди, екстракт от асай бери, витамини, минерали и микроелементи за гладка, еластична и красива кожа. Вашият избор за кожа без бръчки:60% повече колаген в кожата20% по-малко ..
66.69 лв. 74.10 лв.
ДОПЕЛХЕРЦ СИСТЕМ КОЛАГЕН фл 25 мл дози х 30 бр
Топ продукт -10 %
Производител: QUEISSER PHARMA Арт.номер: 45997
ДОПЕЛХЕРЦ СИСТЕМ КОЛАГЕН фл 25 мл дози х 30 брХранителна добавкаОписание:Максимална доза хидролизиран колаген 11 000 mg;За нормалната функция на ставния хрущял и костите;За поддържане на нормалното състояние на кожата.Допелхерц® систем Колаген е специално разработена иновативна комбинация от колаген..
62.92 лв. 69.91 лв.
ЕКЗОДЕРИЛ МАКСИ лак 2.5 мл ЕКЗОДЕРИЛ МАКСИ лак 2.5 мл
Топ продукт
Производител: SANDOZ PHARMACEUTICALS Арт.номер: 56187
Екзодерил Макси Лак е лекарствен продукт, който се използва за лечение на гъбични инфекции на ноктите при възрастни. Трябва да се използва само ако е засегната горната половина или страните на нокътя. Активното вещество аморолфин предотвратява растежа на гъбички и ги убива.E..
36.50 лв.
ЕСЕНЦИАЛЕ ЕНЕРДЖИ капс х 20 бр
Топ продукт
Производител: SANOFI Арт.номер: 57168
Незаменим  помощник за черния ти дроб! - подпомага разграждането на мазнините в черния дроб - защитава от увреждане ДНК, протеините и липидите в черния дроб - има антиоксидантно действие - подпомага чернодробния метаболизъм - само 1 капсула дневно Без захар    &nb..
18.45 лв.
ЕСЕНЦИАЛЕ МАКС капс 600 мг х 30 бр ЕСЕНЦИАЛЕ МАКС капс 600 мг х 30 бр
Топ продукт
Производител: SANOFI Арт.номер: 43543
ЕСЕНЦИАЛЕ МАКС капс. 600 мг. х 30 /ESSENTIALE MAX caps. 600 mg. х 301. Какво представлява Есенциале Макс и за какво се използва Вашето лекарство за лечение на черния дроб се нарича Есенциале Макс. Всяка капсула съдържа 600 mg фосфолипиди от соеви зърна. Есенциале Макс снабдява болния черен дроб..
24.80 лв.
КО-ЛАКТАЗА капки против колики 10 мл
Топ продукт
Производител: MAXIMA HEALT CARE Арт.номер: 54960
Co-Lactase представлява хранителна добавка, ензимен продукт, който се добавя на капки към адаптираното мляко или кърмата, за да намали съдържанието на лактоза при всяко хранене на бебето и помогне усвояването на млякото. Заради неразвитата напълно храносмилателна система, бебетата могат да имат..
25.80 лв.
ЛИБЕКСИН табл 100 мг x 20 бр
Топ продукт
Производител: SANOFI Арт.номер: 1687
Libexin 100 mg 20 tabletsЛибексин 100 мг 20 таблетки Моля прочетете внимателно тази листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Тъй като този лекарствен продукт се отпуска без лекарско предписание. Вие моЖете да го използвате без лекарски контрол при леки, преходни оплаквания. - За постига..
11.00 лв.
МАГНЕ B6 ФОРТЕ табл x 30 бр
Топ продукт
Производител: SANOFI Арт.номер: 54088
Магне B6 Форте 30 таблетки СанофиMagnе B6 Forte 30 tablets Sanofi           Magne В6 Forte е хранителна добавка с две основни полезни съставки - магнезий и витамин В6 (пиридоксин хидрохлорид), приемът на които при умора и изтощени спомага за възвръщане на жизненост..
12.20 лв.
МАГНЕ В6 ЛЕКА НОЩ капс х 30 бр
Топ продукт
Производител: SANOFI Арт.номер: 48736
Magne B6 good night 30 tabletsМагне Б6 лека нощ 30 талетки хранителна добавка СВОЙСТВАТрудно заспивате? Чувствате се уморени при събуждане? Подобряването на съня е от изключително значение за баланса и здравето. Магне В6 ЛЕКА НОЩ Ви помага да се наспите добре, като успокоява съзнанието и Ви помага д..
11.60 лв.
ОМНИ БИОТИК 10 сашета 5 гр х 10 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 52879
Пробиотикът ОМНИ-БИОТИК 10 се препоръчва при:Антибиотик асоциирана диарияРецидивиращи инфекции с Clostridium difficileПостинфекциозен синдром на раздразненото червоДивертикулитДиария от различен произходПародонтит Активни съставки:Bifidobacterium bifidum W23Bifidobacterium lactis W18B..
35.35 лв.
ОМНИ БИОТИК 6 прах 60 гр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 47044
Омни Биотик 6 е научно изпитана идеална комбинация от 6 различни бактериални щама, които могат да се „заселят" както в тънкото черво, така и в дебелото.Омни Биотик 6 съдържа и разтворимите фибри FOS, естествена субстанция от корен на цикория, която не се усвоява в червата и служи изключително за хра..
61.20 лв.
ОМНИ БИОТИК STRESS REPAIR саше 3 гр х 28 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 53036
Омни Биотик Стрес рипеър съдържа 9 специално подбрани, научно изследвани бактериални щама със следния ефект, потвърден от проучвания:» Подобряването на бариерната функция на чревната лигавица - намалява пропускливостта за чужди вещества» Предотвратяване на колонизацията на чужди микроорганизми (напр..
72.10 лв.
ОМНИ БИОТИК ИМУНД табл за смучене с вкус на ягода х 30 бр ОМНИ БИОТИК ИМУНД табл за смучене с вкус на ягода х 30 бр
Топ продукт
Производител: A NELSON & CO LIMITED Арт.номер: 60109
ОМНИ БИОТИК ИМУНД таблетки за смучене * 30 брХранителна добавка с вкус на ягодаС естествено срещащ се в устната кухина бактериален щам и витамин D.Витамин D допринася за нормалната функция на имунната система при деца и възрастни. Жизнеспособността и способността за размножаване на бактериите са гар..
54.40 лв.
ОМНИ БИОТИК МИГРА саше 3 гр х 30 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 53087
OMNi-BiOTiC  МИГРА е съставен от осем естествено срещащи се в човешките черва, възпроизводими и устойчиви на стомашния сок бактериални щамове.Мигрената е неврологично заболяване характеризиращо се с удряща, пулсираща, чукаща болка в главата от едната или и двете страни. Често е придружена с гад..
76.50 лв.
ОМНИ БИОТИК ПАНДА саше 3 гр х 30 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 47032
Омни Биотик Панда е комбинация от 3 различни, естествено населяващи чревния тракт микроорганизма. Специално разработен за бременни и бебета през първата година от живота, при фамилна склонност към алергични заболявания, астма или невродермит.Голямото количество естествена микрофлора и научно доказан..
81.60 лв.
ОМНИ БИОТИК ПРО-ВИ 5 сашета 2гр х 14 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 58239
ОМНИ БИОТИК ПРО-ВИ 5 саше 2 г * 14Хранителна добавкаОМНИ-БИОТИК Πро-Ви 5 включва активни чревни симбионти и витамин D. Жизнеспособността и размножаването на бактериите е гарантирана до изтичане срока на съхранение. Витамин D допринася за нормалната функция на имунната система на деца и възрастни.Хар..
34.00 лв.
ОМНИ БИОТИК ХЕТОКС х 30 бр
Топ продукт
Производител: INSTITUT ALLERGOSAN Арт.номер: 58041
ОМНИ БИОТИК ХЕТОКС ЛАЙТ саше 3 г * 30Хранителна добавкаХранителна добавка под формата на сашета, която съдържа специално подбрани, естествени за човешките черва бактериални щама. Допринася за нормализиране на метаболитните процеси и чернодробните функции. В състава присъстват високо активни вещества..
81.60 лв.
ПАРАЦЕТАМАКС табл 500 мг х 10 бр *
Топ продукт
Производител: TEVA PHARMACUETICAL Арт.номер: 32049
Paracetamax представлява лекарство без лекарско предписание, съдържащо 500 мг от активното вещество Парацетамол, което се прилага за симптоматично лечение на лека до умерена болка, както и при висока температура. Парацетамакс се препоръчва при болки от различен произход, като зъбобол, главоболи..
1.05 лв.
ПАРАЦЕТАМАКС табл 500 мг х 20 бр
Топ продукт
Производител: TEVA PHARMACUETICAL Арт.номер: 31997
Paracetamax представлява лекарство без лекарско предписание, съдържащо 500 мг от активното вещество Парацетамол, което се прилага за симптоматично лечение на лека до умерена болка, както и при висока температура. Парацетамакс се препоръчва при болки от различен произход, като зъбобол, главоболи..
2.10 лв.
ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА табл 500 мг х 20 бр
Топ продукт
Производител: SOPHARMA SOFIA Арт.номер: 14687
Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрена, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менс..
2.10 лв.
ПРОЕНЗИ ФЛЕКСИ АСУ табл х 30 бр
Топ продукт
Производител: WALMARK Арт.номер: 56705
Проензи Флекси е хранителна добавка с усъвършенстван състав, разработен и утвърден от фармацевтичната индустрия. Съдържа витамини, минерали, ASU (неосапуняеми фракции от масла на авокадо и соя) и Robuvit® (висококачествен патентован екстракт от френски дъб, стандартизиран до полифеноли), който комби..
37.29 лв.
УПСАРИН + ВИТ.C ефф табл 330 мг x 20 бр
Топ продукт
Производител: UPSA LABORATOIRES Арт.номер: 3102
Упсарин С ефервесцентни таблетки е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Upsarin С effervescent tablets съдържа ацетилсалицилова киселина и витамин С. Продуктът се препоръчва за симптоматично облекчаване на заболявания съпроводени с болка и/или висока телесн..
6.47 лв.
ФЕРВЕКС за възрастни саше x 8 бр
Топ продукт
Производител: UPSA LABORATOIRES Арт.номер: 1132
Фервекс за възрастни е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Fervex Adults е комбинация от аналгетик/антипиретик, антиалергично средство и аскорбинова киселина.Фервекс се прилага за лечение на простуда, алергичен ринит, ринофарингит и грипоподобни състояния при възрас..
7.96 лв.
ФЕРВЕКС МАЛИНА за възрастни саше x 8 бр
Топ продукт
Производител: UPSA LABORATOIRES Арт.номер: 36809
Фервекс за възрастни Малина е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Fervex Adults Raspberry е комбинация от аналгетик/антипиретик, антиалергично средство и аскорбинова киселина.Фервекс се прилага за лечение на простуда, алергичен ринит, ринофарингит и грипоподобн..
7.96 лв.
Показани са от 1 до 30 от 31 резултата (2 страници)

* Офертите са валидни до изчерпване на количествата.