Меню
Количка

POLPHARMA

Производител: POLPHARMA Арт.номер: 51854
Акард съдържа ацетилсалицилова киселина, която в ниски дози принадлежи към група лекарства, наречени антитромбоцитни средства. Тромбоцитите са малки клетки в кръвта, които предизвикват съсирването на кръвта и участват в тромбозата. При възникване на кръвен съсирек в артерия, той спира кръвотока и на..
4.94 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 51855
Polpharma Акард е лекарствен продукт без лекарско предписание с активно вещество ацетилсалицилова киселина в стомашно-устойчива таблетка, намиращ приложение в случаите на тромбоза и образуване на кръвни съсиреци. Ацетилсалициловата киселина е антитромбоцитно средство. Акард се прилага с цел намалява..
3.57 лв.
АКВИР сироп с вкус на малина 250мг/5мл х 150 мл
-4 %
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 60148
АКВИР сироп с вкус на ягода 250 мг / 5 мл 150 млЛистовка: информация за пациентаАКВИР с вкус на ягода 250 mg / 5 ml сиропAKVIR strawberry taste 250 mg / 5 ml syrupИнозин пранобекс/Inosine pranobexПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа..
20.56 лв. 21.42 лв.
АКВИР ФОРТЕ сироп с вкус на ягода 500мг/5мл х 100 мл АКВИР ФОРТЕ сироп с вкус на ягода 500мг/5мл х 100 мл
-4 %
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 57850
АКВИР ФОРТЕ сироп с вкус на ягода 500 мг / 5 мл 100 млЛистовка: информация за пациентаАКВИР ФОРТЕ с вкус на ягода 500 mg / 5 ml сиропAKVIR FORTE strawberry taste 500 mg / 5 ml syrupИнозин пранобекс / Inosine pranobexПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство,..
21.97 лв. 22.89 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 53806
Амиптифри е офталмологично лекарство без консервант под формата на стерилни капки, съдържащо две активни вещества: дорзоламид и тимолол.Дорзоламид принадлежи към група медикаменти, наречени „инхибитори на карбоанхидразата“.Тимолол принадлежи към група медикаменти, наречени „бета-блокери“. Тези лекар..
14.90 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 37989
БАЗИКА ДИРЕКТ саше * 30 брBasica Direct поддържа киселинно-алкалния баланс организма, неутрализирайки подкиселяващия ефект на приеманите храни и напитки. Basica Direkt са бързо разтворими микроперли с освежаващ лимонов вкус за директен перорален прием, съдържащи оптимална концентрация на калций и ма..
31.34 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 31625
ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА ЗА НОРМАЛИЗИРАНЕ НА КИСЕЛИННО- АЛКАЛНИЯ БАЛАНС. BASICA COMPACT поддържа  киселинно-алкалния баланс в организма, неутрализирайки подкиселяващия ефект на приеманите храни и напитки. BASICA COMPACT са лесни за поглъщане таблетки с неутрален вкус, съдържащи оптимал..
30.86 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 56732
Бимифри Комби съдържа две различни активни вещества (биматопрост и тимолол), като и двете понижават налягането в окото. Биматопрост принадлежи към група лекарства, наречени простамиди, простагландинов аналог. Тимолол принадлежи към група лекарства, наречени бета-блокери.Окото съдържа прозрачна, подо..
20.33 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 24048
Бисептол 200 mg/40 mg в 5 ml перорална суспензия (наричана Бисептол в тази листовка) е съставен от две различни лекарства, наречени сулфаметоксазол и триметоприм. Тези лекарства носят понякога комбинираното название ко-тримоксазол. И двете съставки принадлежат към групата на антибиотиците. Те се изп..
4.60 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 50503
БИСЕПТОЛ таблетки 480 мг * 28 брЛИСТОВКА : ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯБисептол 400 mg/80 mg таблетки Biseptol 400 mg/80 mg tablets(Сулфаметоксазол / триметоприм) (Sulfamethoxazole / Trimethoprim)Прочетете внимателно цялата листовка преди да започнете употребата на лекарствения продукт!Запазе..
4.94 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 55632
Еспиро принадлежи към група лекарства, познати като селективни алдостеронови блокери. Тези блокери потискат действието на алдостерон - вещество, което се произвежда в организма и контролира Вашето кръвно налягане и функцията на сърцето. Високите нива на алдостерон могат да причинят промени във Вашия..
20.53 лв.
КАРДИОПИРИН табл 100 мг х 30 бр
От брошура
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 57615
Кардиопирин съдържа ацетилсалицилова киселина, която в ниски дози принадлежи към групата лекарства, наречени тромбоцитни антиагреганти. Приема се, за да се намали риска от образуване на кръвни съсиреци и да се предотврати по-нататъшно настъпване на сърдечни удари, инсулти, с..
4.00 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 25613
Xylogel 0,05%  е лекарствен продукт без рецепта под формата на гел за нос, който се използва за симптоматично лечение на остър или хронично обострящ се синузит, алергичен ринит, остър ринит с вирусен или бактериален произход, както и при отитис медия катаралис акута, с цел възстановяване проход..
9.12 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 23093
Xylogel 0,1%  е лекарствен продукт без рецепта под формата на гел за нос, който се използва за симптоматично лечение на остър или хронично обострящ се синузит, алергичен ринит, остър ринит с вирусен или бактериален произход, както и при остро възпаление на средното ухо, с цел възстановяване про..
9.34 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 56970
Ксилогел хидро предпазва лигавицата на носа от прекомерно изсушаване и премахва чувството на сухота и парене. Той възстановява правилната функция на носа и предпазва мукозната му мембрана от изсъхване, като с това спомага за лечение на инфекцията.След прилагане, Ксилогел хидро се разстила напълно въ..
9.19 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 57983
КСИЛОДЕКС 0.5 мг/мл + 50 мг/мл, спрей за нос, разтвор 10 млЛистовка: Информация за потребителяКсилодекс 0,5 mg/ml + 50 mg/ml, спрей за нос, разтворКсилометазолинов хидрохлорид + ДекспантенолXylodex, 0,5 mg/ml + 50 mg/ml, nasal spray, solutionXylometazoline hydrochloride + DexpanthenolПрочетете внима..
8.54 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 3258
Xylometazolin WZF 0.05% nasal drops, solution представлява лекарствен продукт под формата на капки за нос без лекаско предписание, съдържащ ксилометазолинов хидрохлорид, предназначен за намаляване отока на носната лигавица при остра хрема, пристъпи на обилен носен секрет (вазомоторен ринит..
3.78 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 3259
Xylometazolin WZF 0.1% nasal drops, solution представлява лекарствен продукт под формата на капки за нос без лекаско предписание, съдържащ ксилометазолинов хидрохлорид, предназначен за намаляване отока на носната лигавица при остра хрема, пристъпи на обилен носен секрет (вазомоторен ринит)..
3.83 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 55904
Ежедневен хидратиращ и матиращ крем за мазна и смесен тип кожа, склонна към несъвършенства.  Ултра лек гел-крем, който хидратира и матира кожата, в продължение на 10 часа. Намалява секрецията на себум, абсорбира излишния себум и свива порите. Ревитализира и освежава кожата. Предпазва от за..
7.92 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 55467
Линефор принадлежи към група лекарства, използвани за лечение на епилепсия, невропатична болка и генерализирано тревожно разстройство (ГТР) при възрастни.Периферна и централна невропатична болка: Линефор се използва за лечение на продължителна болка, причинена от увреждане на нервите. Различни ..
7.24 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 55561
Линефор принадлежи към група лекарства, използвани за лечение на епилепсия, невропатична болка и генерализирано тревожно разстройство (ГТР) при възрастни.Периферна и централна невропатична болка: Линефор се използва за лечение на продължителна болка, причинена от увреждане на нервите. Различни ..
19.82 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 59871
МЕТАФЕН МАКС таблетки 200 мг/500 мг * 10 брЛистовка: информация за потребителяМетафен Макс 200 mg/500 mg филмирани таблеткиибупрофен/парацетамолMetafen Мах 200 mg/500 mg film-coated tabletsibuprofen/paracetamolПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй к..
5.91 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 60320
МЕТАФЕН МАКС таблетки 200 мг/500 мг * 20 брЛистовка: информация за потребителяМетафен Макс 200 mg/500 mg филмирани таблеткиибупрофен/парацетамолMetafen Мах 200 mg/500 mg film-coated tabletsibuprofen/paracetamolПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй к..
7.52 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 1869
Metizol 5 mg 50 tabletsМетизол 5 mg 50 таблетки ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПАЦИЕНТА Метизол 5 mg таблетки / Metizol 5 mg tablets Тиамазол / ThiamazoleПрочетете внимателно цялата листовка преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Запазете тази листо..
6.29 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 41239
МЕТОПРОЛОЛ ПОЛФА ТБ 50МГ Х 28 1. Какво представлява Метопролол Полфарма и за какво се използваМетопрололовият сукцинат спада към група лекарства наречени бета-блокери. Използва се за лечението на:високо кръвно наляганестягаща гръдна болка, предизвикана от недостиг на кислород към сърцето (ангина пе..
3.69 лв.
ПАНАКТИВ БЕЙБИ суп 60 мг х 5 бр
-4 %
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 57703
ПАНАКТИВ БЕЙБИ супозитории 60 мг * 5 брЛистовка: информация за пациентаПанактив Бейби 60 mg супозиторииИбупрофенPanactiv Baby 60 mg suppositoriesIbuprofenПрочетете внимателно цялата листовка, преди Вашето дете или Вие да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информ..
4.08 лв. 4.25 лв.
ПАНАКТИВ БЕЙБИ суп. 125 мг х 5бр
-4 %
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 25268
ПАНАКТИВ БЕЙБИ супозитории 125 мг * 5 брИбупрофенPanactiv Baby 125 mg suppositoriesIbuprofenПрочетете внимателно цялата листовка, преди Вашето дете или Вие да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в т..
4.57 лв. 4.76 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 47066
Панактив представлява сироп със страхотен плодов вкус на ягода, който ефикасно облекчава симптомите на грип и настинка при кърмачета, малки деца и деца. Сиропа помага за намаляването на треска (висока температура) с различен произход (също при вирусни инфекции); болка с различен произход от умерена ..
6.97 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 41714
Паратрамол е комбинация от две обезболяващи - трамадол и парацетамол, които действат заедно за облекчаване на Вашата болка.Паратрамол е предназначен за лечение на умерена до силна болка, когато Вашият лекар прецени, че се нуждаете от комбинирането на трамадол и парацетамол.Паратрамол трябва да се пр..
3.36 лв.
Производител: POLPHARMA Арт.номер: 41739
Паратрамол е комбинация от две обезболяващи - трамадол и парацетамол, които действат заедно за облекчаване на Вашата болка.Паратрамол е предназначен за лечение на умерена до силна болка, когато Вашият лекар прецени, че се нуждаете от комбинирането на трамадол и парацетамол.Паратрамол трябва да се пр..
10.86 лв.
Показани са от 1 до 30 от 43 резултата (2 страници)